KT Bem József Általános Iskola
6200 Kiskőrös, Vasvári Pál u. 2.
Tel:78/312-684
e-mail: bem.iskola.kiskoros@gmail.com
Iskolábnk szervezte a tankerületi történelem verseny döntőjét. Miután diákjaink megnyerték a járási versenyt, továbbjutottak a tankerületi versenyre, ahol Kurdi Petra, Lehoczki Tamara Andrea,...
Versenyeredmények 2018. április A Kiskőrösi Tankerületi Verseny járási mesemondó versenyén helyezést ért el Hlavács Hanna 1.a Felkészítő pedagógus: Turócyné Rajna Dóra Járási informatika versenyen...

Versenyeredmények  2018. április

A Kiskőrösi Tankerületi Verseny járási mesemondó versenyén

  1. helyezést ért el Hlavács Hanna 1.a

Felkészítő pedagógus: Turócyné Rajna Dóra

 

Járási informatika versenyen

  1. helyezést ért el Fábián Gábor 6. b
  2. helyezést ért el Pecznyik Gábor 6.b

Felkészítő pedagógus: Papp Györgyi

Tanulmányi versenyek 1. évfolyam eredményei

Matematika

  1. Litauszki Domonkos 1.b
  2. Molnár Lőrinc 1.c
  3. László Péter Domán 1.a

Környezetismeret

  1. Molnár Lőrinc 1.c
  2. Sári Lara 1.b
  3. Fajszi Ivett Csenge 1.a

Magyar

  1. Sári Lara 1.b
  2. Molnár Lőrinc 1.c
  3. Litauszki Domonkos 1.b

KT helyesírási verseny (Csengőd)

5.évfolyam:

  1. 2. helyezett: Polereczki Bettina 5.a
  2. 6. évfolyam:
  3. 1. helyezett: Tóth Laura 6.c
  4. 2. helyezett: Fekete Nelli Napsugár 6. c

7.évfolyam:

 2.helyezett: Lukács Kata 7.b

  1. 8. évfolyam: 3. helyezett: Pivarcsi Zoltán 8.a

Felkészítő pedagógusok: Szomorné Szepcsik Éva, Gmoserné Valenczi Zsuzsanna

Járási történelem verseny (Kiskőrös)

1.helyezett: Lehoczki Tamara 8.b, Kurdi Petra 8.b, Pivarcsi Zoltán 8.a

Felkészítő pedagógus: Bella Tibor

Járási angol nyelvi verseny (Bócsa)

  1. 5. évfolyam
  2. 1. helyezett: Maglódi Tamara
    2. helyezett: Fejes Olivér
  3. 6. évfolyam
    1. helyezett: Tóth Laura
    2. helyezett: Szlama Iván
    Vágner Gyöngyvirág különdíj
    7. évfolyam
    1. helyezett: Haskó Zsolt
    2. helyezett: Polyecskó Kíra
    3. helyezett: Lukács Kata
    8. évfolyam
  4. 2. helyezett: Kurdi Petra
    3. helyezett: Muhadri Era


Felkészítő pedagógusok: Aminné Szabó Ildikó, Vágvölgyiné Jaksa Mónika, Kovács Gábor

KEVI által szervezett versmondó verseny eredményei:

2.helyezett Rakonczay Rebeka 7.b  Felkészítő pedagógus: Gmoserné Valenczi Zsuzsanna

3.helyezett: Lehoczki Tamara 8.b Felkészítő pedagógus: Szenohradszkiné Kákonyi Gabriella

 

KEVI művészetek munkaközössége által szervezett népdaléneklési verseny eredményei:

Gmoser Kata, Pálinkás Petra, Pintó Emese, Walter Borka EZÜST minősítés

Kalapos Dorina EZÜST minősítés

Kolozsi Zalán BRONZ minősítés

Rajzversenyeredmények - „Kiskőrös természeti kincsei”

A pályázati kiírásra összesen 162 rajz érkezett be 6 intézményből:

KT Bem József Általános Iskola: 100

KT Bem József Általános Iskola Herpai Vilmos Általános Iskolája: 17

KT Bem József Általános Iskola Kaskantyú Általános Iskolája: 7

KT Bem József Általános Iskola Csengődi Általános Iskolája: 21

KT Bem József Általános Iskola Bócsa Általános Iskolája: 12

KT Bem József Általános Iskola Izsák Általános Iskolája: 5

Ebből kategóriánként:

1-2 évfolyam: 54

3-4. évfolyam: 53

5-6. évfolyam: 37

7-8. évfolyam: 18

Helyezettek névsora és eredményei:

1-2. évfolyam:

  1. helyezett: Kurucz Jázmin 1. o. - KT Bem József Általános Iskola Csengőd Ált. Iskolája

Felkészítő pedagógus: Gurbai Flajsz Erika

  1. helyezett: Demeter Dominik 2. o. - KT Bem József Ált. Isk. Csengőd Ált. Iskolája Felkészítő pedagógus: Pivarcsiné Ladányi Bernadett
  • Rákóczi Sára 2. o. - KT Bem József. Általános Iskola Csengőd Ált. Iskolája

Felkészítő pedagógus: Pivarcsiné Ladányi Bernadett

3-4. évfolyam:

  1. helyezett: Vlcskó Bálint 4. b – KT Bem József Általános Iskola

Felkészítő pedagógus: Szenohradszkiné Kákonyi Gabriella

  1. helyezett: Szabó Alexandra 4. – KT Bem József Általános Iskola

Felkészítő pedagógus: Lengváriné Bárány Mária

  • Náray Flóra 4. b - KT Bem József Általános Iskola

Felkészítő pedagógus: Szenohradszkiné Kákonyi Gabriella

  1. 3. Kovács Zsófia 3. o. - KT Bem József Általános Iskola Csengőd Általános Iskolája

Felkészítő pedagógus: Pék Katalin

5-6. évfolyam:

  1. helyezett: Polereczki Bettina 5. a – KT Bem József Általános Iskola

Felkészítő pedagógus: Szkenderovits Lajosné

  1. helyezett: Varga Diána 6. o. – KT Bem J. Ált. Isk. Herpai Vilmos Ált. Iskolája

Felkészító pedagógus: Tengölics Margit

  • helyezett: Tóth Lili 5. c. – Izsáki Táncsics M. Ált. Iskola és AMI

Felkészítő pedagógus: Briglovicsné Janovics Éva

  1. 3. Mészáros Abigél 5. o. – KT Bem József Általános Iskola Csengőd Ált. Iskolája

Felkészítő pedagógus: Rákócziné Szakál  Katalin

Különdíj: Kovács Klaudia 5. c – Izsáki Táncsics Mihály Általános Iskola és AMI

Felkészítő pedagógus: Briglovicsné Janovics Éva

7-8. évfolyam:

  1. helyezett: Pozsgai Liliána 8. b – KT Bem József Általános Iskola

Felkészítő pedagógus: Szkenderovits Lajosné

  1. helyezett: Vajda Réka 7. a – KT Bem József Általános Iskola

Felkészítő pedagógus: Szkenderovits Lajosné

  • helyezett: Vári Tímea 8. b – KT Bem József Általános Iskola

Felkészítő pedagógus: Szkenderovits Lajosné

Különdíj: Walter Borka 7. b  – KT Bem József Általános Iskola

Felkészítő pedagógus: Szkenderovits Lajosné

Sportversenyek

Kézilabda:

Leány III. korcsoport II. hely

Leány IV. korcsoport megyei I. hely

Labdarúgás:

Fiú III. korcsoport körzeti I. hely

Fiú II. korcsoport körzeti II.hely

Fiú I. korcsoport körzeti I.hely

Atlétika mezei futóverseny:

I.korcsoport fiú:

  1. 1. helyezett: Csík Ákos 2.c
  2. 2. helyezett: Oroszi Attila 2.a
  3. 3. helyezett: Palkovics Martin 2.a
  4. 6. helyezett: Laczkó Balázs 2.a
  5. I. korcsoport leány:
  6. 1. helyezett: Szipőcs Zoé 3.b
  7. 2. helyezett: Kálmán Anna 2.c
  8. II. korcsoport leány:
  9. 1. helyezett: Kecskeméti Réka 4.b
  10. 2. helyzett: Tóth Kincső 4.b
  11. 3. helyezett: Fazekas Laura 4.b

Úszás:

Körzeti egyéni versenyek:

I.korcsoport mellúszás 25 m :

  1. 3. helyezett: Csatlós László 2.c

I.korcsoport gyorsúszás 50 m :

  1. 3. helyezett: Csatlós Kata 2.c
  2. II. korcsoport mellúszás 50 m :

2.helyezett: Fülöp Félix 4.c

  1. II. korcsoport hátúszás 50 m:
  2. 3. helyezett: Fülöp Félix 4.c
  3. 3. helyezett: Zsigó Dorina 4.a

III.korcsoport mellúszás 50 m:

3.helyezett: Lucza Evelin 6.c

Csapat versenyek:

I.korcsoport leány váltóverseny 4x25 méteres távon:

  1. 2. helyezett KT Bem József Általános Iskola csapata (Kiskőrös)

II.korcsoport leány váltóverseny 4x25 méteres távon:

2.helyezett KT Bem József Általános Iskola csapata (Kiskőrös)

Megyei úszóverseny:

Csatlós László 2.c 50 m mell I. korcsoport 14. helyezett

Csatlós Kata 2.c  mell I. korcsoport 8. helyezett

Zsigó Dorina 4.a 50 m hát II. korcsoport 11. helyezett

Fülöp Félix 4.c 50 m mell II. korcsoport 9. helyezett

  • Járási tantárgyi versenyek iskolánkban

    A KT Bem iskola által szervezett járási tantárgyi versenyek eredményei Járási matematika verseny 2017.     Eredmények  Alsóban a verseny első 6 helyezettje     1. osztály       Elérhető: 29 pont       Hely Név Iskola Pont Idő 1 Pozsgai László Bem 25 11' 2 Szabadi Csenge Fülöpszállás 24 12' 3 Horváth Botond Soltszentimre 22 18' 4 Dobos...

    Bővebben...:...

  • Alsós tantárgyi verseny

    A KT Bem József Általános Iskola 2017. évi alsós tanulmányi versenyének eredményei: Matematika 1.évfolyam         1. helyezett   Pozsgai László 1.b 2. helyezett   Csík Ákos   1.c   3. helyezett   Pöschl Dávid   1.a   2.     évfolyam 1. helyezett    Hirsch Diána   2.c 2. helyezett    Varga Noa    2.a 3. helyezett     Schmidt Dorina   2.c 3.    ...

    Bővebben...:...

  • Rajzverseny

    „Adj vért, és ments meg 3 életet!” A KT Bem József Általános Iskola rajzpályázatot hirdetett a Magyar Véradók Napja alkalmából alsó és felső tagozatos iskolások számára. A pályázat célja volt, hogy a jövő generációinak figyelmét felhívni – már gyermekkorban – a véradásra, annak értékére,...

    Bővebben...:...

  • KT történelem verseny

    Térségi történelem verseny Október 27-én rendeztük a térségi történelem versenyt. Csapatok érkeztek Csengődről, Kecelről, Fülöpszállásról és Kiskőrösről (8 csapat). A verseny témája: Széchenyi István és kora. Idén Széchenyi-év van, ezért rendeztük. Közösen szerveztük a Kiskőrösi Közúti...

    Bővebben...:...

  • Márton-nap

    Meghívó  

    Bővebben...:...

  • OVI-ANGOL

    Ovi-angol NAGYCSOPORTOS óvodásoknak januártól a Bem iskolában.    

    Bővebben...:...

  • HATÁRTALANUL (HAT-16-01-0674)

        A " Határtalanul" program keretében az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő támogatásával a Bem József Általános Iskola 45  hetedik osztályos tanulója és 5 pedagógusa szeptember 20-24 között Erdélybe kirándulhatott.   Előkészítés: Diákok és tanárok nagy izgalommal várták, hogy elkezdődjön a...

    Bővebben...:...

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd